285 |
|
113 |
John Marogen (DUNDEE) |
vs. |
Logan Morningstar (WHTHALL) |
|
114 |
Jake Roza (GLADWIN) |
vs. |
Jared Evers (ITHACA) |
|
115 |
Josh Capen (ITHACA) |
vs. |
Joe Foret (ESEXGARB) |
|
116 |
Glenn Geurink (ALLNDALE) |
vs. |
Doug Wyman (MASCOCEN) |
103 |
|
117 |
Aaron Kilburn (RICHMOND) |
vs. |
KJ Suitor (SSWANVAL) |
|
118 |
Reiley Brown (WHTHALL) |
vs. |
Gage Major (ROSCO) |
|
119 |
Kanen Storr (LESLIE) |
vs. |
Tommy Gilbert (HOWCITY) |
|
120 |
Jon Martin (GRAYLING) |
vs. |
Kole Krauss (GRCATH) |
112 |
|
121 |
Alex Martinez (IDA) |
vs. |
Austin Felt (SHELBY) |
|
122 |
Zach King (CHIPHILS) |
vs. |
Logan Irey (WHTHALL) |
|
123 |
Anthony Schiavone (SSWANVAL) |
vs. |
Joey Nemecek (CAPAC) |
|
124 |
Devin Schroder (GRCATH) |
vs. |
Zach Blevins (DUNDEE) |
119 |
|
125 |
Dakota Ball (IDA) |
vs. |
Trevor Skinner (MASCOCEN) |
|
126 |
Jerry Fenner (BIRCHRUN) |
vs. |
Luke Jensen (ALLNDALE) |
|
127 |
Johnny Lynch (CHIPHILS) |
vs. |
Matt Santos (SSWANVAL) |
|
128 |
Andy Caffrey (PARCHMT) |
vs. |
Shane Herrmann (CARO) |
125 |
|
129 |
Brendan O'Connor (DUNDEE) |
vs. |
William Young (PORTLAND) |
|
130 |
Zach Cooper (WHTHALL) |
vs. |
Josh Schlak (FREELAND) |
|
131 |
Adam Bishop (BIRCHRUN) |
vs. |
Mykle Dedenbach (CAPAC) |
|
132 |
Adam McCann (MIDBULCK) |
vs. |
Blake Russo (GRWCATH) |
130 |
|
133 |
Nick Burg (RICHMOND) |
vs. |
Anthony Duncan (SOHAVEN) |
|
134 |
Glenn Fitkin (FREELAND) |
vs. |
Marshall Conley (CARO) |
|
135 |
Damian Johnson (BIRCHRUN) |
vs. |
Alex Muzlajakovich (RICHMOND) |
|
136 |
Nate Limmex (GRCATH) |
vs. |
Santos Alvarez (ALGONAC) |
135 |
|
137 |
Austin Cattera (RICHMOND) |
vs. |
Vincent Hightower (SOHAVEN) |
|
138 |
Zehlin Storr (LESLIE) |
vs. |
Niko Guajardo (GRANT) |
|
139 |
Chris Briar (MENOM) |
vs. |
Brad Scholl (DUNDEE) |
|
140 |
Devin Barker (OTSEGO) |
vs. |
Jacob Engle (ARMADA) |
140 |
|
141 |
Doug Rojem (DUNDEE) |
vs. |
Josh Flores (SSWANVAL) |
|
142 |
John Weldon (COMSTKPK) |
vs. |
Adam Kehr (REEDCITY) |
|
143 |
Lake Bennett (BIRCHRUN) |
vs. |
Nate Henke (RICHMOND) |
|
144 |
Drake Lewandowski (ROSCO) |
vs. |
Joe English (GRCATH) |
145 |
|
145 |
Devin Skatzka (RICHMOND) |
vs. |
Matt Somers (SSWANVAL) |
|
146 |
R.J. Smith (YALE) |
vs. |
Mitch Franklin (BIRCHRUN) |
|
147 |
Jordon Bennett (LOLKWOOD) |
vs. |
Bailey Bischer (YALE) |
|
148 |
Johnny Johnson (OTSEGO) |
vs. |
Eric Coval (MANCHEST) |
152 |
|
149 |
Michael Walker (BELDING) |
vs. |
Terry Greiser (LAKEVIEW) |
|
150 |
Jared Elliott (BIRCHRUN) |
vs. |
Jimmy Renberg (HOPKINS) |
|
151 |
Jason Peacock (CHIPHILS) |
vs. |
Tobias Barnes (ROMSUMM) |
|
152 |
Luke Pahl (COMSTKPK) |
vs. |
Leontay White (SSWANVAL) |
160 |
|
153 |
Todd Olson (DUNDEE) |
vs. |
Billy Abbott (VASSAR) |
|
154 |
Steven Sika (WHTHALL) |
vs. |
Tristen Zienkiewicz (FARWELL) |
|
155 |
Skylar Ley (CARO) |
vs. |
Aaron Bibik (LIVCLARE) |
|
156 |
Zane Perrin (DURAND) |
vs. |
Brandon Dyke (ALLNDALE) |
171 |
|
157 |
Dan Cornish (CAPAC) |
vs. |
Cory Livingston (OTSEGO) |
|
158 |
Austin Peltier (RICHMOND) |
vs. |
Trevor Jaster (CARO) |
|
159 |
Liam Widman (ALMA) |
vs. |
Hunter Dunn (MONJEFF) |
|
160 |
Joe Sika (WHTHALL) |
vs. |
Tye Thompson (DUNDEE) |
189 |
|
161 |
Teddy Warren (DUNDEE) |
vs. |
Donovan Fouchey (OSCODA) |
|
162 |
Devin Smyth (WILAMSTN) |
vs. |
Dan Drummond (GRCATH) |
|
163 |
Dalton Bailey (HGTNLAKE) |
vs. |
Jake McKiernan (RICHMOND) |
|
164 |
Colin Beebe (ALLNDALE) |
vs. |
Kendall Betteridge (CARO) |
215 |
|
165 |
Jay Sroufe (DUNDEE) |
vs. |
Todd Haller (BELDING) |
|
166 |
Gage Hutchison (BUCHANAN) |
vs. |
Cole Thielen (CHIPHILS) |
|
167 |
Trenton Devereaux (CHESNING) |
vs. |
Dakotah Dockter (FLATROCK) |
|
168 |
Jack Tromp (LOLKWOOD) |
vs. |
Taylor Gohn (ALLNDALE) |