285 |
|
169 |
Tom Bailey (GLADSTNE) |
vs. |
Lars Pyrznski (LOLKWOOD) |
|
170 |
Brian Robert (MANCHEST) |
vs. |
Tristan Howard (DOWAGIAC) |
|
171 |
Ross Hulick (GRCATH) |
vs. |
Presley Kellogg (MICHCENT) |
|
172 |
Jacob Gouine (MILLTON) |
vs. |
Kris DeSmit (CAPAC) |
103 |
|
173 |
David Melendez (BERSPR) |
vs. |
Richie Ostrander (CHIPHILS) |
|
174 |
Brendan Abrigo (MANCHEST) |
vs. |
Johnnie Freeze (MILLTON) |
|
175 |
Larry Beek (PINCONN) |
vs. |
Kenny Reinhart (DUNDEE) |
|
176 |
Trevor O'Connor (CARO) |
vs. |
Jake Rankin (JAXLCHRT) |
112 |
|
177 |
Brady Hedlund (FREELAND) |
vs. |
Kyle Kelsey (BIRCHRUN) |
|
178 |
Charlie Steffens (MANCHEST) |
vs. |
Jared Corcoran (LKFENTON) |
|
179 |
Jackson Lambdin (ALLNDALE) |
vs. |
Kolten Radaz (FREELAND) |
|
180 |
Nate Cooley (BELDING) |
vs. |
James Bruce (GLADSTNE) |
119 |
|
181 |
James DeMember (LKFENTON) |
vs. |
Dominic Forbes (GRCATH) |
|
182 |
Graham Barton (RICHMOND) |
vs. |
Nick Torres (MIDBULCK) |
|
183 |
Dylan Felt (SHELBY) |
vs. |
RJ See (IMLAYCTY) |
|
184 |
York Ash (BENCEN) |
vs. |
Tyler Foland (MONJEFF) |
125 |
|
185 |
Dan Sayfie (GRCATH) |
vs. |
Dylan Hillier (GLADWIN) |
|
186 |
Austin Vannatter (RICHMOND) |
vs. |
Jesse Scheidel (BELDING) |
|
187 |
Jared Syverson (GLADSTNE) |
vs. |
Kody Hukill (OTSEGO) |
|
188 |
Kyle Smith (PERRY) |
vs. |
Grant Turnmire (ALMONT) |
130 |
|
189 |
Joe Coleman (CHIPHILS) |
vs. |
Todd Noblin (VASSAR) |
|
190 |
Joe Cavins (MONJEFF) |
vs. |
Trenton Roesly (NEWAGO) |
|
191 |
Colin Wheetley (BUCHANAN) |
vs. |
Caleb Jernigan (ROSCO) |
|
192 |
Zach DeLong (OTISLKVL) |
vs. |
Bobby Beauchamp (GLADSTNE) |
135 |
|
193 |
Sam McLean (SSWANVAL) |
vs. |
Kevin Briscoe (CHIPHILS) |
|
194 |
Ben Heuser (MANCHEST) |
vs. |
Charlie Ferens (FREELAND) |
|
195 |
Dylan Unger (SHELBY) |
vs. |
Anthony Griffin (OTISLKVL) |
|
196 |
Logan Merrick (MASCOCEN) |
vs. |
Nick Baker (VASSAR) |
140 |
|
197 |
Anthony Guerra (SHELBY) |
vs. |
Chris March (MIDBULCK) |
|
198 |
Kenny Brohl (ARMADA) |
vs. |
Ean Taylor (BIRCHRUN) |
|
199 |
Kaid Brookshire (ELKRAP) |
vs. |
Jeff Mucha (BUCHANAN) |
|
200 |
Chanc Eremia (CARO) |
vs. |
Sean Marogen (DUNDEE) |
145 |
|
201 |
Dominik Herkel (CLARE) |
vs. |
Dakota Hoffman (WHTHALL) |
|
202 |
Johnny Finney (MIDBULCK) |
vs. |
Steven Rantz (PARCHMT) |
|
203 |
Colton Toney (SOHAVEN) |
vs. |
Josh Kadish (GLADSTNE) |
|
204 |
Brett Green (CARO) |
vs. |
Conner Mills (BOYNECTY) |
152 |
|
205 |
Liam Grantham (DUNDEE) |
vs. |
Haydon Codden (MANISTEE) |
|
206 |
Shane Cooper (JAXLCHRT) |
vs. |
Noah Bargouthy (ESEXGARB) |
|
207 |
Austin Zaldivar (ALLNDALE) |
vs. |
Boyd Hubbard (ALMA) |
|
208 |
Calub Hopkins (OSCODA) |
vs. |
Dalton Yore (RICHMOND) |
160 |
|
209 |
Jermaine Cox (BUCHANAN) |
vs. |
Logan Emery (CLARE) |
|
210 |
Michael Golding (MANCHEST) |
vs. |
Bodie Austin (WILAMSTN) |
|
211 |
Justin Steiger (MASCOCEN) |
vs. |
Forest Courtright (SHELBY) |
|
212 |
Wesley Asel (ESEXGARB) |
vs. |
Jordan Adams (RICHMOND) |
171 |
|
213 |
Brian Lark (KINGSLEY) |
vs. |
Andy Donoho (LKFENTON) |
|
214 |
Jake Cronick (GLADSTNE) |
vs. |
Grant Tennihill (GRCATH) |
|
215 |
Aaron Martin (COMSTKPK) |
vs. |
Brandon Ayris (CLARE) |
|
216 |
Alex Proudfoot (PERRY) |
vs. |
Jarod Alvesteffer (MASCOCEN) |
189 |
|
217 |
Neil McCully (BELDING) |
vs. |
Justin Parker (BCRKPENN) |
|
218 |
Derek Desloover (YALE) |
vs. |
Josh Quinn (MASCOCEN) |
|
219 |
Ric McKim (OLIVET) |
vs. |
Jesse Judge (CENTMONT) |
|
220 |
Jack Cronick (GLADSTNE) |
vs. |
Conner O'Rourke (IDA) |
215 |
|
221 |
Hunter Shaw (WHTHALL) |
vs. |
Adam Ball (MANISTEE) |
|
222 |
Adam Boyd (RICHMOND) |
vs. |
Diego Pesina (MAPVALL) |
|
223 |
Josh Parks (KINGSLEY) |
vs. |
Brandon Campbell (OTSEGO) |
|
224 |
Dylan Sorensen (LUDNGTON) |
vs. |
Seth Kirchner (MONJEFF) |