MHSAA Division 3 Individual Finals |
The Palace Of Auburn Hills |
Feb. 28-March 2, 2013 |
Championship - Semifinals |
Weight: 103 |
Reiley Brown (WHTHALL) def Aaron Kilburn (RICHMOND), Dec 7-5 OT |
Kanen Storr (LESLIE) def Kole Krauss (GRCATH), Dec 3-2 OT |
Weight: 112 |
Alex Martinez (IDA) def Logan Irey (WHTHALL), Fall 4:19 |
Devin Schroder (GRCATH) def Anthony Schiavone (SSWANVAL), Dec 9-2 |
Weight: 119 |
Jerry Fenner (BIRCHRUN) def Dakota Ball (IDA), Dec 3-1 |
Matt Santos (SSWANVAL) def Shane Herrmann (CARO), M-Dec 12-1 |
Weight: 125 |
Zach Cooper (WHTHALL) def Brendan O'Connor (DUNDEE), M-Dec 9-1 |
Blake Russo (GRWCATH) def Mykle Dedenbach (CAPAC), Dec 8-7 |
Weight: 130 |
Nick Burg (RICHMOND) def Marshall Conley (CARO), Fall 1:45 |
Nate Limmex (GRCATH) def Damian Johnson (BIRCHRUN), M-Dec 9-1 |
Weight: 135 |
Zehlin Storr (LESLIE) def Austin Cattera (RICHMOND), Fall 3:25 |
Chris Briar (MENOM) def Devin Barker (OTSEGO), Dec 5-3 OT |
Weight: 140 |
Doug Rojem (DUNDEE) def John Weldon (COMSTKPK), Dec 5-1 |
Lake Bennett (BIRCHRUN) def Joe English (GRCATH), Dec 8-2 |
Weight: 145 |
Devin Skatzka (RICHMOND) def R.J. Smith (YALE), Dec 6-2 |
Jordon Bennett (LOLKWOOD) def Eric Coval (MANCHEST), Dec 10-4 |
Weight: 152 |
Jared Elliott (BIRCHRUN) def Michael Walker (BELDING), Dec 11-10 |
Luke Pahl (COMSTKPK) def Tobias Barnes (ROMSUMM), Dec 4-3 |
Weight: 160 |
Steven Sika (WHTHALL) def Todd Olson (DUNDEE), Dec 7-6 |
Skylar Ley (CARO) def Brandon Dyke (ALLNDALE), Dec 5-0 |
Weight: 171 |
Trevor Jaster (CARO) def Dan Cornish (CAPAC), Fall 5:59 |
Joe Sika (WHTHALL) def Liam Widman (ALMA), Dec 7-5 OT |
Weight: 189 |
Teddy Warren (DUNDEE) def Devin Smyth (WILAMSTN), Dec 5-3 |
Colin Beebe (ALLNDALE) def Jake McKiernan (RICHMOND), Dec 4-3 |
Weight: 215 |
Gage Hutchison (BUCHANAN) def Jay Sroufe (DUNDEE), T-Fall 19-2 5 |
Taylor Gohn (ALLNDALE) def Dakotah Dockter (FLATROCK), Dec 15-8 |
Weight: 285 |
John Marogen (DUNDEE) def Jake Roza (GLADWIN), Dec 2-1 |
Josh Capen (ITHACA) def Glenn Geurink (ALLNDALE), Dec 3-2 |