2013 Girls Basketball Districts

Interactive Brackets
District: Class A | Class B | Class C | Class D
Regional: Class A | Class B | Class C | Class D
Quarterfinal-Final: Class A | Class B | Class C | Class D

PDF Tournament Brackets (Regional-Finals):
Class A | Class B | Class C | Class D

Feb. 25, 27, March 1

CLASS A - Schedules and Results

No. 1-A Portage Central  
 Kalamazoo Central  
 Kalamazoo-Loy Norrix  
 Mattawan  
 Niles  
 Portage Central  
 Portage Northern  
 St Joseph  

No. 2-A Battle Creek-Central  
 Battle Creek-Central  
 Battle Creek-Lakeview  
 Coldwater  
 Holt  
 Jackson  
 Mason  
 Richland-Gull Lake  

No. 3-A Grand Ledge  
 DeWitt  
 East Lansing  
 Grand Ledge  
 Lansing-Eastern  
 Lansing-Everett  
 Lansing-Waverly  
 Okemos  

No. 4-A Grand Rapids-Ottawa Hills  
 Caledonia  
 East Grand Rapids  
 East Kentwood  
 Grand Rapids-Christian  
 Grand Rapids-Ottawa Hills  
 Grand Rapids-Union  
 Wyoming  

No. 5-A Zeeland East  
 Byron Center  
 Grandville  
 Holland  
 Holland-West Ottawa  
 Hudsonville  
 Jenison  
 Zeeland East  

No. 6-A Grand Haven  
 Cedar Springs  
 Fruitport  
 Grand Haven  
 Grand Rapids-Kenowa Hills  
 Muskegon  
 Muskegon-Mona Shores  
 Muskegon-Reeths-Puffer  

No. 7-A Grand Rapids-Forest Hills Northern  
 Grand Rapids-Forest Hills Central  
 Grand Rapids-Forest Hills Northern  
 Grand Rapids-Northview  
 Greenville  
 Lowell  
 Rockford  

No. 8-A Grand Blanc  
 Fenton  
 Grand Blanc  
 Holly  
 Linden  
 Ortonville-Brandon  

No. 9-A Davison  
 Davison  
 Flint-Carman-Ainsworth  
 Flint-Kearsley  
 Lapeer East  
 Lapeer West  
 Swartz Creek  

No. 10-A Clio  
 Clio  
 Flushing  
 Owosso  
 Saginaw  
 Saginaw-Arthur Hill  
 St Johns  

No. 11-A Auburn-Bay City Western  
 Auburn-Bay City Western  
 Bay City-Central  
 Midland  
 Midland-HH Dow  
 Mt Pleasant  
 Saginaw-Heritage  

No. 12-A Traverse City West  
 Alpena  
 Gaylord  
 Marquette  
 Petoskey  
 Sault Ste Marie-Sault Area  
 Traverse City Central  
 Traverse City West  

No. 13-A Monroe  
 Milan  
 Monroe  
 Saline  
 Temperance-Bedford  
 Ypsilanti-Lincoln  

No. 14-A Wyandotte-Roosevelt  
 Brownstown Township-Woodhaven  
 Gibraltar-OA Carlson  
 Riverview Community  
 Southgate Anderson  
 Taylor-John F Kennedy  
 Wyandotte-Roosevelt

No. 15-A Belleville
 Belleville  
 Inkster  
 Romulus  
 Taylor-Truman  
 Wayne Memorial  
 Westland-John Glenn  

No. 16-A Dearborn-Edsel Ford  
 Allen Park  
 Dearborn  
 Dearborn Heights-Crestwood  
 Dearborn-Edsel Ford  
 Dearborn-Fordson  
 Lincoln Park  

No. 17-A Ann Arbor-Huron  
 Ann Arbor-Huron  
 Ann Arbor-Pioneer  
 Ann Arbor-Skyline  
 Dexter  
 Pinckney  
 Ypsilanti  

No. 18-A Canton  
 Canton  
 Canton-Plymouth  
 Canton-Salem  
 Northville  
 Novi  

No. 19-A Livonia-Franklin  
 Garden City  
 Livonia-Churchill  
 Livonia-Franklin  
 Livonia-Stevenson  
 Redford-Thurston  

No. 20-A Hamtramck  
 Detroit-Cass Technical  
 Detroit-Cody  
 Detroit-Denby Tech & Prep  
 Detroit-Martin Luther King 
Detroit-Pershing
 Detroit-Western International  
 Hamtramck  

No. 21-A Farmington Hills-Mercy  
 Detroit-Henry Ford  
 Detroit-Mumford  
 Detroit-Renaissance  
 Farmington  
 Farmington Hills-Mercy  
 Redford Union  

No. 22-A Grosse Pointe South  
 Detroit-East English Village Prep Academy 
 Detroit-Southeastern  
 Eastpointe-East Detroit  
 Grosse Pointe North  
 Grosse Pointe South  
 St Clair Shores-Lakeview  

No. 23-A Warren Woods-Tower  
 Detroit International AcademyDetroit-Dr Benjamin Carson HS for Science & Medicine 
 Fraser  
 Warren Mott  
 Warren Woods-Tower  
 Warren-Cousino  
 Warren-Regina  

No. 24-A Royal Oak  
 Berkley  
 Beverly Hills-Wylie E Groves  
 Lathrup Village-Southfield-Lathrup  
 Oak Park  
 Royal Oak  
 Southfield  

No. 25-A Farmington Hills-North Farmington  
 Commerce-Walled Lake Northern  
 Farmington Hills-Harrison  
 Farmington Hills-North Farmington  
 Walled Lake Central  
 Walled Lake Western  
 White Lake-Lakeland  

No. 26-A Fowlerville  
 Brighton  
 Fowlerville  
 Hartland  
 Highland-Milford  
 Howell  
 South Lyon  

No. 27-A Bloomfield Hills-Marian  
 Birmingham-Seaholm  
 Bloomfield Hills-Andover  
 Bloomfield Hills-Lahser  
 Bloomfield Hills-Marian  
 West Bloomfield  

No. 28-A Sterling Heights  
 Clinton Township-Chippewa Valley  
 Harrison Township-L'Anse Creuse  
 Roseville  
 St Clair Shores-Lake Shore  
 Sterling Heights  

No. 29-A Troy-Athens  
 Auburn Hills-Avondale  
 Pontiac  
 Troy  
 Troy-Athens  
 Waterford Kettering  
 Waterford Mott  

No. 30-A Oxford  
 Clarkston  
 Lake Orion  
 Oxford  
 Rochester-Adams  
 Romeo  

No. 31-A Rochester Hills-Rochester  
 Rochester Hills-Rochester  
 Rochester Hills-Stoney Creek  
 Shelby Township-Utica Eisenhower  
 Sterling Heights-Utica Ford II  
 Sterling Heights-Utica Stevenson  
 Utica  

No. 32-A Macomb-Dakota  
 Fair Haven-Anchor Bay  
 Macomb-Dakota  
 Macomb-L'Anse Creuse North  
 Port Huron  
 Port Huron Northern  

CLASS B - Schedules and Results

No. 33-B Stevensville-Lakeshore  
 Benton Harbor  
 Berrien Springs  
 Buchanan  
 Coloma  
 Dowagiac Union  
 Stevensville-Lakeshore  

No. 34-B Three Rivers  
 Edwardsburg  
 Paw Paw  
 Sturgis  
 Three Rivers  
 Vicksburg  

No. 35-B Kalamazoo-Comstock  
 Battle Creek-Harper Creek  
 Battle Creek-Pennfield  
 Kalamazoo-Comstock  
 Marshall  
 Parchment  

No. 36-B Jackson-Northwest  
 Charlotte  
 Eaton Rapids  
 Jackson-Northwest  
 Leslie  
 Olivet  
 Parma-Western  

No. 37-B Onsted  
 Brooklyn-Columbia Central  
 Chelsea  
 Jackson-Lumen Christi  
 Napoleon  
 Onsted  
 Stockbridge  

No. 38-B Tecumseh  
 Adrian  
 Carleton-Airport  
 Dundee  
 Ida  
 Monroe-Jefferson  
 Tecumseh  

No. 39-B Flat Rock  
 Allen Park-Cabrini  
 Flat Rock  
 Grosse Ile  
 New Boston-Huron  
 Romulus-Summit Academy North  
 Trenton  

No. 40-B Dearborn-Divine Child  
 Dearborn Heights-Annapolis  
 Dearborn Heights-Robichaud  
 Dearborn-Divine Child  
 Dearborn-Henry Ford Academy 
 Melvindale  
 River Rouge  

No. 41-B Detroit-University Prep  
 Detroit-Central Collegiate Academy 
 Detroit-Henry Ford Acad:School for Creative Studies 
 Detroit-Northwestern Detroit Collegiate Prep
 Detroit-University Prep  

No. 42-B Host Needed 
 Detroit-Old Redford Preparatory  
 Ferndale  
 Ferndale-University  
 Hazel Park  
 Southfield-Bradford Academy  
 Warren-Fitzgerald  

No. 43-B Warren-Lincoln  
 Center Line  
 Clinton Township-Clintondale  
 Detroit-Osborn  
 Harper Woods-Chandler Park Academy 
 St Clair Shores-South Lake  
 Warren-Lincoln  

No. 44-B Clawson  
 Beverly Hills-Detroit Country Day  
 Bloomfield Hills-Cranbrook Kingswood  
 Clawson  
 Macomb-Lutheran North 
 Madison Heights-Lamphere  
 Pontiac-Notre Dame Preparatory School 

No. 45-B South Lyon East 
 Ann Arbor-Gabriel Richard  
 Detroit Community  
 Detroit-Cesar Chavez Academy  
 Detroit-Communication Media Arts  
 Livonia-Clarenceville  
 Livonia-Ladywood  
 South Lyon East 

No. 46-B Perry  
 Haslett  
 Lansing Catholic  
 Lansing-JW Sexton  
 Ovid-Elsie  
 Perry  
 Williamston  

No. 47-B Middleville-Thornapple Kellogg  
 Hastings  
 Ionia  
 Lake Odessa-Lakewood  
 Middleville-Thornapple Kellogg  
 Portland  

No. 48-B Plainwell  
 Allegan  
 Hopkins  
 Otsego  
 Plainwell  
 South Haven  

No. 49-B Hudsonville-Unity Christian  
 Allendale  
 Hamilton  
 Holland Christian  
 Hudsonville-Unity Christian  
 Zeeland West  

No. 50-B Grand Rapids-South Christian  
 Grand Rapids-South Christian  
 Kentwood-Grand River Preparatory  
 Wayland Union  
 Wyoming-Godwin Heights  
 Wyoming-Kelloggsville  

No. 51-B Grand Rapids-Catholic Central  
 Ada-Forest Hills Eastern  
 Comstock Park  
 Grand Rapids-Catholic Central  
 Grand Rapids-Creston  
 Grand Rapids-West Catholic  

No. 52-B Whitehall  
 Coopersville  
 Muskegon-Oakridge  
 Muskegon-Orchard View  
 Spring Lake  
 Whitehall  

No. 53-B Sparta  
 Fremont  
 Grant  
 Howard City-Tri County Area  
 Newaygo  
 Sparta  

No. 54-B Alma  
 Alma  
 Belding Area  
 Lakeview  
 Shepherd  
 Stanton-Central Montcalm  

No. 55-B Linden-Lake Fenton  
 Corunna  
 Durand Area  
 Flint Northern  
 Flint Southwestern Classical Academy 
 Goodrich  
 Linden-Lake Fenton  

No. 56-B Marysville  
 Algonac  
 Armada  
 Marine City  
 Marysville  
 Richmond  
 St Clair  

No. 57-B Croswell-Lexington  
 Almont  
 Capac  
 Croswell-Lexington  
 Imlay City  
 North Branch  
 Yale  

No. 58-B Millington  
 Caro  
 Flint Northwestern  
 Flint-Powers Catholic  
 Frankenmuth  
 Millington  
 Mt Morris-EA Johnson  
 Otisville-LakeVille Memorial  

No. 59-B Carrollton  
 Birch Run  
 Bridgeport  
 Carrollton  
 Chesaning  
 Freeland  
 Saginaw-Swan Valley  

No. 60-B Standish-Sterling Central  
 Bay City-John Glenn  
 Essexville-Garber  
 Gladwin  
 Midland-Bullock Creek  
 Pinconning Area  
 Standish-Sterling Central  

No. 61-B Reed City  
 Big Rapids  
 Clare  
 Farwell Area  
 Reed City  
 Remus-Chippewa Hills  

No. 62-B Manistee  
 Benzonia-Benzie Central  
 Cadillac  
 Kingsley Area  
 Ludington  
 Manistee  
 Scottville-Mason County Central  

No. 63-B Grayling  
 Cheboygan Area  
 Grayling  
 Houghton Lake  
 Kalkaska  
 Roscommon  
 West Branch-Ogemaw Heights  

No. 64-B Kingsford  
 Escanaba  
 Gladstone  
 Kingsford  
 Menominee  

CLASS C - Schedules and Results

No. 65-C Watervliet  
 Benton Harbor-DREAM Academy 
 Bridgman  
 New Buffalo  
 Niles-Brandywine  
 Three Oaks-River Valley  
 Watervliet  

No. 66-C Marcellus  
 Cassopolis-Ross Beatty  
 Constantine  
 Decatur  
 Lawton  
 Marcellus  
 White Pigeon  

No. 67-C Gobles  
 Bangor  
 Bloomingdale  
 Gobles  
 Hartford  
 Kalamazoo Christian  
 Kalamazoo-Hackett Catholic Central  

No. 68-C Centreville  
 Bronson  
 Centreville  
 Quincy  
 Reading  
 Schoolcraft  
 Union City  

No. 69-C Jonesville  
 Addison  
 Adrian-Madison  
 Hillsdale  
 Hudson Area  
 Jonesville  
 Sand Creek  

No. 70-C Blissfield  
 Blissfield  
 Britton Deerfield Schools 
 Erie-Mason  
 Monroe-St Mary Catholic Central  
 Ottawa Lake-Whiteford  
 Petersburg-Summerfield  

No. 71-C Riverview-Gabriel Richard  
 Dearborn Heights-Star International Academy 
 Dearborn-Advanced Technology Academy 
 Dearborn-Riverside Academy-West 
 Ecorse  
 Melvindale-Academy for Business & Tech 
 Riverview-Gabriel Richard  

No. 72-C Detroit Edison PSA Early College of Excellence 
 Detroit Cristo Rey  
 Detroit Edison PSA Early College of Excellence 
 Detroit-Consortium College Prep  
 Detroit-Westside Academy

No. 73-C Madison Heights Madison
 Detroit-Allen Academy  
 Detroit-Marvin L Winans Academy of Performing Arts 
 Highland Park Renaissance Academy  
 Madison Heights-Madison

No. 74-C Manchester  
 Ann Arbor-Greenhills  
 Clinton  
 Manchester  
 Whitmore Lake  
 Ypsilanti-Arbor Preparatory  
 Ypsilanti-Willow Run  

No. 75-C Concord  
 Concord  
 East Jackson  
 Grass Lake  
 Hanover-Horton  
 Homer  
 Jackson-Vandercook Lake  
 Michigan Center  

No. 76-C Vermontville-Maple Valley  
 Albion  
 Delton Kellogg  
 Galesburg-Augusta  
 Potterville  
 Springport  
 Vermontville-Maple Valley  

No. 77-C Saugatuck  
 Fennville  
 Holland-Black River  
 Muskegon Heights-Muskegon Hghts Public Sch Academy System 
 Muskegon-Western Michigan Christian  
 North Muskegon  
 Saugatuck  

No. 78-C Grandville-Calvin Christian  
 Grand Rapids-Covenant Christian  
 Grand Rapids-NorthPointe Christian  
 Grand Rapids-Wellspring Preparatory  
 Grandville-Calvin Christian  
 Saranac  
 Wyoming-Lee  

No. 79-C Pewamo-Westphalia  
 Bath  
 Byron Area  
 Carson City-Crystal  
 Dansville  
 Laingsburg  
 Pewamo-Westphalia  

No. 80-C Rochester Hills-Lutheran Northwest  
 Auburn Hills-Oakland Christian  
 Bloomfield Hills-Academy Of The Sacred Heart 
 Madison Heights-Bishop Foley  
 Pontiac Academy for Excellence 
 Rochester Hills-Lutheran Northwest  
 Royal Oak-Shrine Catholic  
 West Bloomfield-Frankel Jewish Academy 

No. 81-C Mt Clemens  
 Grosse Pointe Woods-University Liggett  
 Harper Woods  
 Harper Woods-HEART Academy  
 Mt Clemens  
 New Haven  
 Warren-Michigan Collegiate  

No. 82-C Sandusky  
 Brown City  
 Dryden  
 Marlette  
 Mayville  
 Memphis  
 Sandusky  

No. 83-C Burton-Atherton  
 Burton-Atherton  
 Burton-Bendle  
 Burton-Bentley  
 Flint-Beecher  
 Flint-Hamady  
 Genesee  
 International Academy of Flint 

No. 84-C Reese  
 Montrose-Hill-McCloy  
 New Lothrop  
 Reese  
 Saginaw Arts & Sciences Academy 
 Saginaw-Michigan Lutheran Seminary 
 Vassar  

No. 85-C St Charles  
 Hemlock  
 Merrill  
 Saginaw-Nouvel Catholic Central  
 Saginaw-Valley Lutheran  
 Sanford-Meridian  
 St Charles  

No. 86-C Beaverton  
 Beaverton  
 Breckenridge  
 Coleman  
 Ithaca  
 St Louis  
 Vestaburg  

No. 87-C White Cloud  
 Blanchard-Montabella  
 Kent City  
 Morley Stanwood  
 Ravenna  
 White Cloud  

No. 88-C Montague  
 Hart  
 Hesperia Community  
 Holton  
 Montague  
 Shelby  

No. 89-C Leroy-Pine River Area  
 Evart  
 Harrison Community  
 Lake City Area  
 Leroy-Pine River Area  
 Manton  
 McBain-Mc Bain  

No. 90-C Harbor Beach Community  
 Bad Axe  
 Cass City  
 Harbor Beach Community  
 Pigeon-Laker  
 Ubly  
 Unionville Sebewaing  

No. 91-C Johannesburg-Lewiston  
 Johannesburg-Lewiston  
 Lincoln-Alcona  
 Mancelona  
 Oscoda  
 Tawas City-Tawas Area  
 Whittemore-Prescott  

No. 92-C Traverse City-St Francis  
 Boyne City  
 Charlevoix  
 East Jordan  
 Elk Rapids  
 Maple City-Glen Lake  
 Traverse City-St Francis  

No. 93-C Newberry  
 Harbor Springs  
 Indian River-Inland Lakes  
 Manistique  
 Newberry  

No. 94-C Negaunee  
 Gwinn  
 Ishpeming Republic-Michigamme  
 Ishpeming-Westwood  
 Negaunee  

No. 95-C Iron Mountain  
 Iron Mountain  
 Iron River-West Iron County  
 Norway  
 Stephenson  

No. 96-C Houghton  
 Calumet  
 Hancock  
 Houghton  
 Ironwood-Luther L Wright  
 L'Anse

CLASS D - Schedules and Results

No. 97-D St Joseph-Michigan Lutheran  
 Benton Harbor-Countryside Academy
 Eau Claire  
 Lawrence  
 St Joseph-Lake Michigan Catholic  
 St Joseph-Michigan Lutheran  
 Watervliet-Grace Christian  

No. 98-D Athens  
 Athens  
 Burr Oak  
 Colon Community  
 Marcellus-Howardsville Christian School 
 Mendon

No. 99-D North Adams-Jerome  
 Hillsdale Academy 
 Hillsdale-Will Carleton Academy 
 Litchfield  
 North Adams-Jerome  

No. 100-D Pittsford  
 Adrian-Lenawee Christian  
 Camden-Frontier  
 Morenci Area  
 Pittsford  
 Waldron  

No. 101-D Allen Park-Inter-City Baptist  
 Allen Park-Inter-City Baptist  
 Lutheran HS Westland 
 Newport-Lutheran HS South 
 Taylor-Baptist Park  
 Westland-Huron Valley Lutheran  

No. 102-D Saline-Washtenaw Christian Academy 
 Ann Arbor-Central Academy  
 Ann Arbor-Rudolf Steiner School 
 Monroe-Meadow Montessori School 
 Pinckney-Livingston Christian Schools 
 Saline-Washtenaw Christian Academy 
 Ypsilanti-Calvary Christian Academy 

No. 103-D Canton-Plymouth Christian Academy 
 Canton-Plymouth Christian Academy 
 Detroit-Westside Christian Academy 
 Novi-Franklin Road Christian  
 Southfield Christian  
 Wixom-St Catherine of Siena Academy 

No. 104-D Sterling Heights-Parkway Christian School 
 Auburn Hills Christian School 
 Birmingham-Roeper  
 Sterling Heights-Parkway Christian School 
 Warren-Macomb Christian  
 Waterford-Our Lady Of The Lakes  

No. 105-D Marine City-Cardinal Mooney Catholic  
 Kimball-Landmark Academy 
 Kimball-New Life Christian Academy 
 Marine City-Cardinal Mooney Catholic  
 New Haven-Merritt Academy 
 Peck Community  

No. 106-D Flint-Michigan School For The Deaf 
 Burton-Faith  
 Burton-Genesee Christian  
 Burton-Madison Academy 
 Burton-St Thomas More Academy 
 Clarkston-Everest Collegiate  
 Flint-Michigan School For The Deaf 

No. 107-D Webberville Community  
 Holt Lutheran Schools 
 Lansing Christian  
 Lansing-New Covenant Christian  
 Morrice  
 Swartz Creek-Genesee Academy 
 Webberville Community  

No. 108-D Jackson Christian School 
 Bellevue  
 Jackson Christian School
 Marshall Academy  
 Tekonsha  

No. 109-D Martin  
 Battle Creek-Calhoun Christian School 
 Battle Creek-St Philip Catholic Central  
 Climax-Scotts  
 Kalamazoo-Heritage Christian Academy 
 Martin  

No. 110-D Hudsonville-Freedom Christian  
 Byron Center-Zion Christian  
 Holland-Calvary  
 Hudsonville-Freedom Christian  
 Wyoming-The Potter's House  
 Wyoming-Tri-unity Christian  
 Wyoming-West Michigan Lutheran  

No. 111-D Muskegon Catholic Central  
 Fremont-Providence Christian  
 Fruitport-Calvary Christian  
 Kent City-Algoma Christian School 
 Muskegon Catholic Central  
 Walker-West Michigan Academy of Envir Science 

No. 112-D Ashley  
 Ashley  
 Fowler  
 Greenville-Grattan Academy 
 Middleton-Fulton  
 Portland-St Patrick  

No. 113-D Deckerville Community  
 Carsonville-Port Sanilac  
 Deckerville Community  
 Kinde-North Huron  
 Kingston  
 Port Hope Community  

No. 114-D Akron-Fairgrove  
 Akron-Fairgrove  
 Bay City-All Saints Central  
 Caseville  
 Owendale-Gagetown  
 Saginaw-Buena Vista  

No. 115-D McBain-Northern Michigan Christian  
 Big Rapids-Crossroads Charter Academy 
 Marion  
 McBain-Northern Michigan Christian  
 Mt Pleasant-Beal City  
 Mt Pleasant-Sacred Heart Academy  

No. 116-D Custer-Mason County Eastern  
 Baldwin Community Schools 
 Brethren  
 Custer-Mason County Eastern  
 Manistee-Catholic Central  
 Pentwater  
 Walkerville  

No. 117-D Bear Lake  
 Bear Lake  
 Buckley  
 Fife Lake-Forest Area  
 Frankfort  
 Mesick  
 Onekama  

No. 118-D Lake Leelanau-St Mary  
 Lake Leelanau-St Mary  
 Leland  
 Northport  
 Suttons Bay 
 Traverse City-Grand Traverse Academy 

No. 119-D Au Gres-Sims  
 Au Gres-Sims  
 Fairview 
 Hale  
 Mio-Au Sable  
 Twining-Arenac Eastern  

No. 120-D Onaway Area  
 Atlanta  
 Hillman  
 Onaway Area  
 Posen  
 Rogers City  

No. 121-D Gaylord-St Mary Cathedral  
 Alba  
 Bellaire  
 Boyne Falls  
 Central Lake  
 Ellsworth Community  
 Gaylord-St Mary Cathedral  

No. 122-D Alanson  
 Alanson  
 Harbor Springs-Harbor Light Christian Burt Lake-Northern Michigan Christian Academy 
 Pellston  
 Wolverine  

No. 123-D St Ignace-LaSalle  
 Mackinac Island  
 Mackinaw City  
 St Ignace-LaSalle  

No. 124-D Pickford  
 Brimley Area  
 Cedarville  
 DeTour  
 Kinross-Maplewood Baptist Academy 
 Pickford  
 Rudyard  

No. 125-D Cooks-Big Bay de Noc  
 Cooks-Big Bay de Noc  
 Eben Junction-Superior Central  
 Engadine  
 Grand Marais-Burt Township  
 Munising  
 Rapid River  

No. 126-D Rock-Mid Peninsula  
 Bark River-Harris  
 Carney-Nadeau  
 Felch-North Dickinson  
 Powers-North Central  
 Rock-Mid Peninsula  
 Wilson-Nah Tah Wahsh PSA 

No. 127-D Crystal Falls-Forest Park  
 Bessemer-AD Johnston  
 Crystal Falls-Forest Park  
 Ewen-Trout Creek  
 Wakefield-Marenisco  
 Watersmeet  

No. 128-D Painesdale-Jeffers  
 Baraga Area  
 Chassell  
 Dollar Bay  
 Lake Linden-Hubbell  
 Ontonagon Area  
 Painesdale-Jeffers 

Dates to Remember


Online Rules Meetings -- 10/13 -- 12/11
Practice Begins -- Nov. 10
First Contest -- Dec. 1
Maximum No. of Days/Contests -- 20C
Opt-Out Due Date -- Feb. 4
Ratings Due Date - April 1


District Tournament -- March 2, 4, & 6
Regional Tournament -- March 10 & 12
MHSAA Quarterfinals - March 17
MHSAA Semifinals - March 19-20
MHSAA Finals -- March 21