Oct. 7, 8, 9, 10, 11, 12

Division 1

Region 1 - Host Rockford  -- RESULTS
Tuesday, October 8 at Blythefield Country Club

Caledonia
East Kentwood
Grand Haven
Grand Rapids Union
Grandville
Holland West Ottawa
Hudsonville
Jenison
Rockford
Traverse City West

Region 2 - Host Novi -- RESULTS
Thursday, October 10 at Links of Novi

Ann Arbor Huron  
Ann Arbor Pioneer  
Ann Arbor Skyline 
Canton  
Monroe  
Northville
Novi
Plymouth  
Salem  
Saline
Temperance Bedford

Region 3 - Livonia Stevenson -- RESULTS
Monday, October 7 at Fox Creek Golf Course

Brownstown Woodhaven
Dearborn
Dearborn Edsel Ford
Detroit Cass Tech
Farmington
Grosse Pointe South
Livonia Franklin  
Livonia Stevenson
Westland John Glenn

Region 4 - Host Romeo  -- RESULTS
Tuesday, October 8 at Heather Hills Golf Club

Clinton Township Chippewa Valley
Fraser
Macomb Dakota
Macomb L'Anse Creuse North
Rochester
Rochester Hills Stoney Creek
Romeo
Sterling Heights Stevenson
Troy Athens
Utica
Utica Eisenhower
Utica Ford

Region 5 - Host Troy -- RESULTS
Thursday, October 10 at Twin Lakes Golf Club

Berkley
Bloomfield Hills
Clarkston
Lake Orion
Oxford
Rochester Adams
Southfield Arts & Technology
Troy
Walled Lake Central
Walled Lake Northern
Waterford Kettering
West Bloomfield

Region 6 - Host Brighton  -- RESULTS
Monday, October 7 at Oak Pointe Country Club

Brighton
Davison
Grand Blanc
Grand Ledge
Hartland
Holt
Howell
Lapeer
Milford
Okemos
Saginaw Heritage
White Lake Lakeland

Divison 2

Region 7 - Host Midland HH Dow  -- RESULTS
Tuesday, October 8 at Currie West Golf Course

Alpena
Bay City Central
Bay City Western
Flint Kearsley
Flushing
Midland
Midland HH Dow
Mt Pleasant
Petoskey
Swartz Creek
Traverse City Central

Region 8 - Host Forest Hills Northern  -- RESULTS
Wednesday, October 9 at Egypt Valley Country Club

Cedar Springs
East Grand Rapids
Grand Rapids Forest Hills Central
Grand Rapids Forest Hills Northern
Grand Rapids Kenowa Hills
Grand Rapids Northview
Greenville
Lowell
Muskegon Mona Shores
Muskegon Reeths-Puffer

Region 9 - Host Portage Central  -- RESULTS
Monday, October 7 at The Moors Golf Club

Battle Creek Lakeview
Byron Center
Coldwater
Holland
Mattawan
Middleville Thornapple Kellogg
Portage Central 
Portage Northern
Richland Gull Lake
St Joseph
Sturgis
Zeeland East
Zeeland West

Region 10 - Host Mason -- RESULTS
Thursday, October 10 at Eldorado Golf Course

DeWitt
Dexter
East Lansing
Fenton
Holly
Jackson
Jackson Northwest
Lansing Waverly
Linden
Mason
Pinckney
St Johns

Region 11 - Host Ypsilanti Lincoln -- RESULTS
Wednesday, October 9 at Pine View Golf Course

Allen Park
Dearborn Heights Crestwood
Gibraltar Carlson
Livonia Churchill  
New Boston Huron
Riverview Community
South Lyon
South Lyon East
Southgate Anderson
Trenton
Wyandotte Roosevelt
Ypsilanti Community 
Ypsilanti Lincoln

Region 12 - Host North Farmington -- RESULTS
Thursday, October 10 at Farmington Hills Golf Course

Auburn Hills Avondale
Birmingham Groves
Birmingham Seaholm
Detroit Renaissance
Farmington Hills Mercy
Grosse Pointe North
North Farmington
Port Huron
Port Huron Northern
Royal Oak
St Clair Shores Lakeview
Walled Lake Western

Division 3


Region 13 – Host Big Rapids -- RESULTS
Wednesday, October 9 at Katke Golf Course

Ada Forest Hills Eastern
Belding
Big Rapids
Cadillac
Comstock Park
Coopersville
Fremont
Howard City Tri County
Ludington
Sparta
Spring Lake
Whitehall

Region 14 - Host Grand Rapids South Christian -- RESULTS
Wednesday, October 9 at Railside Golf Club

Allendale
Grand Rapids Catholic Central
Grand Rapids Christian
Grand Rapids South Christian
Hamilton
Hastings
Holland Christian
Hudsonville Unity Christian
Ionia
Lake Odessa Lakewood
Portland
Wayland Union

Region 15 - Host Niles  -- RESULTS
Monday, October 7 at Orchard Hills Country Club

Allegan
Battle Creek Harper Creek
Charlotte
Edwardsburg
Dowagiac Union
Marshall
Niles
Otsego
Paw Paw
Plainwell
South Haven
Stevensville Lakeshore
Three Rivers
Vicksburg

Region 16 - Host Alma  -- RESULTS
Tuesday, October 8 at Pine River Country Club

Alma
Bay City John Glenn
Cheboygan
Clio
Corunna
Essexville Garber
Flint Powers Catholic
Fowlerville
Freeland
Haslett
Ogemaw Heights
Owosso
Williamston

Region 17 - Host Tecumseh -- RESULTS
Thursday, October 10 at Raisin Valley Golf Club

Adrian
Bloomfield Hills Academy of the Sacred Heart
Bloomfield Hills Marian
Carleton Airport
Chelsea
Dearborn Divine Child
Detroit Country Day
Grosse Ile
Milan 
Monroe Jefferson
Parma Western
Tecumseh

Region 18 - Host Bloomfield Hills Cranbrook-Kingswood -- RESULTS
Thursday, October 10 at Fieldstone Golf Club

Armada
Bloomfield Hills Cranbrook-Kingswood
Goodrich
Macomb Lutheran North
Madison Heights Lamphere
Marysville
Ortonville-Brandon
Pontiac Notre Dame Prep
St Clair
Warren Regina
Yale

Division 4

Region 19 - Host Farwell   -- RESULTS
Tuesday, October 8 at Eagle Glen Golf Course

Charlevoix
Clare
East Jordan
Farwell
Kalkaska
Grayling
Harbor Springs
Leland
Manistee
Petoskey St Michael Academy
Pinconning
Standish-Sterling
Traverse City St Francis

Region 20 - Host Shepherd -- RESULTS
Thursday, October 10 at Maple Creek Golf Club

Caro
Chesaning
Frankenmuth
Ithaca 
Lakeview
Mt Pleasant Sacred Heart
Remus Chippewa Hills
Saginaw Valley Lutheran
Shepherd
St Louis
Stanton Central Montcalm

Region 21 - Host Grand Rapids NorthPointe Christian  -- RESULTS
Monday, October 7 at Mines Golf Course

Comstock
Grand Rapids NorthPointe Christian
Grand Rapids West Catholic
Grandville Calvin Christian
Grant
Holton
Kalamazoo Christian
Kalamazoo Hackett Catholic 
Kent City
Montague
Muskegon Western Michigan Christian
North Muskegon
Schoolcraft
St Joseph Michigan Lutheran

Region 22 - Host Byron Area -- RESULTS
Wednesday, October 9 at Links at Hunter Ridge

Byron Area
Durand
East Jackson
Jackson Lumen Christi
Laingsburg
Lansing Catholic
Napoleon
Olivet
Perry
Webberville

Region 23 - Host Onsted  -- RESULTS
Wednesday, October 9 at Devils Lake Golf Course

Adrian Lenawee Christian
Adrian Madison
Brooklyn Columbia Central
Concord
Grass Lake
Hillsdale
Hanover-Horton
Hudson
Michigan Center
Onsted
Petersburg Summerfield
Vandercook Lake

Region 24 – Host Ann Arbor Gabriel Richard  -- RESULTS
Wednesday, October 9 at Fox Hills Golf - Classic Course

Almont
Ann Arbor Gabriel Richard
Ann Arbor Greenhills
Clawson
Marine City Cardinal Mooney
Monroe St Mary Catholic Central
Richmond
Rochester Hills Lutheran Northwest
Royal Oak Shrine Catholic
Wixom St Catherine of Siena Academy